.

.

Замена Бел Екран Yimukaka 25ft Гумени Проектор за на Екран,Без Споеви,Гумени Рамката не е Вклучена

Замена Бел Екран Yimukaka 25ft Гумени Проектор за на Екран,Без Споеви,Гумени Рамката не е Вклучена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [Материјал за Прицврстување]Тоа е опремена со лепило материјал.Како замена дел 25ft гумени филм екран.Гумени Рамката не е Вклучена. [Екран Meterial]Проекција материјал со 160 степен агол на гледање.Нуди извонреден off-оската светлост и оптимално боја неутралност.Им овозможува на Потрошувачите да се Однесуваат на Проекција на Екранот за да се појави било Каде. [Задни и Предни Проекција]Поддршка задна проекција,Има ист квалитет на сликата помеѓу задна проекција и пред проекција. [Забелешка]ве Молиме да се исуши пред продавница за тоа или тоа може лесно да се добие mildewed.Овој производ може да се користи како замена гумени филм на екранот, Ако не знаеш што треба да се купи само во контакт со нашата служба за корисници.

Особините

Купувачите избираат и