.

.

yjknwan Компатибилен 12mm Кол Вратило Спојка Конектор Автомобил Брод Модел Универзална Спојка Заеднички Спојка Челик Вратило Соодветен Конектор

yjknwan Компатибилен 12mm Кол Вратило Спојка Конектор Автомобил Брод Модел Универзална Спојка Заеднички Спојка Челик Вратило

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од 40cr челик, тоа е издржлив и има долг животен век.Тоа најчесто се користи во шахти, кои емитуваат движење.Тоа се состои од еден пар на шарки, кој се наоѓа во близина заедно, поврзани со опруга.Заедничката има 12mm дупка, и номинална е 26 N.м. 12mm Кол Вратило Спојка Конектор Автомобил Брод Модел Универзална Спојка Заеднички Спојка Челик Вратило Connector Features : Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од 40cr челик, тоа е издржлив и има долг животен век.Тоа најчесто се користи во шахти, кои емитуваат движење.Тоа се состои од еден пар на шарки, кој се наоѓа во близина заедно, поврзани со опруга.Заедничката има 12mm дупка, и номинална е 26 N.м.Спецификации : Модел : 1 GMaterial : 40cr steel Nominal : 26 N.m Allowed : 14 N.MHole Дијаметар : 12mm/0.47 in Length : 52mm/2.05 in Outer Дијаметар : 23mm/0.91 in Package Вклучува : 1 x Универзални Joint2 x Rings2 x Rodshint : 1 Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика од 1mm.2. Поради разликата помеѓу осветлување и пиксели на мониторот, сликата може да се разликува од вистинската боја на производот, ве молиме да се разбере.Ви благодариме!.

Особините

Купувачите избираат и