.

.

GT Графика Seahorse Шарени Аквамарин - Винил Налепница Водоотпорен Decal

GT Графика Seahorse Шарени Аквамарин - Винил Налепница Водоотпорен Decal

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 3".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT Графика Брендирани Пакување.Вклучува Бонус 2" Американското Знаме Срцето Налепница Со Секоја Цел.Одлично за Телефони, Автомобили, Лаптопи, I-Влошки, Гардероби, Алатка Кутии, итн.!.Полна боја винил налепница.Издржливи 5 година на отворено живот гаранција за квалитет.Се однесува на било сува чиста површина.Едноставна кора и се држи апликација.

Особините

Купувачите избираат и