.

.

VFLUO КРУЖНИ. мотор ретро рефлексивни тркала ленти за полнење (1 тркала). 3M Технологија. 7 мм ширина. Пинк

VFLUO КРУЖНИ. мотор ретро рефлексивни тркала ленти за полнење (1 тркала). 3M Технологија. 7 мм ширина. Пинк

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Комплет за само едно тркало (2 страни) за да се овозможи мешање на бои / Купување на два пакети за двете тркала.Нормална ширина ленти : 7 mm / Уникатен големина за тркала 15" и 19" / Компатибилна на речиси сите мотоцикли (проверите достапните ширина на вашиот wheelrims и нивната големина).Лесно да се инсталира (криви лепливи ленти) / Tutorial видео вклучени + 2 резервни ленти, ако е потребно.Определување на вашиот мотор и да носи странични висока видливост во темница или под ветер : се одразува светлината кон возачите.Направен во Стразбур.Франција / 3М Технологија™.најдобрите и повеќе моќни обоени рефлексивни материјал.Долг живот : 8 години издржливост.Една големина што ги прави компатибилни со 15", 16", 17", 18" или 19" венчиња.

Особините

Купувачите избираат и