.

.

zhuangyif EMF Метри GM3120 Електромагнетна Радијација Детектор на Метар Dosimeter Тестер Контра за Електричното Поле на Зрачење Магнетно Поле Емисија за Дома EMF Инспекции, за Ст

zhuangyif EMF Метри GM3120 Електромагнетна Радијација Детектор на Метар Dosimeter Тестер Контра за Електричното Поле на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ЕДЕН EMF МЕТРИ СО ДВЕ КОРИСТИ - Тестирање на електричното поле и магнетното поле на сила во исто време. ????МЕРКА ЗРАЧЕЊЕ : ТВ, индукција шпорет, ориз шпорет, фрижидер, компјутер, апарати, електрични жици, итн. ????ЗВУК-LINGHT АЛАРМ : Кога тестот го надминува безбедно вредност, инструмент ќе алармот автоматски. ????ПОДАТОЦИТЕ се ОДРЖИ & MAX МЕРЕЊЕ : Еден-копче за заклучување на зрачење вредност. ????ГОЛЕМА & CLEAR LCD ДИСПЛЕЈ : Лесен за читање на вредности.Боја : 1 сет.

Особините

Купувачите избираат и