.

.

Стегање Лост, Трајни и ' Рѓа-Доказ Едноставни Оперативни Мулти-Големина Стегање Рачка на Менувачот за Алатка Одлуки за Растенијата Изградба(М8*30)

Стегање Лост, Трајни и ' Рѓа-Доказ Едноставни Оперативни Мулти-Големина Стегање Рачка на Менувачот за Алатка Одлуки за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Се ПРИМЕНУВА НА 】класичен елемент најдете употреба во машина за изградба, алатка за изработка и растителни изградба, тешки-должност апликации. 【ФУНКЦИЈА】внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран во оригинална положба. 【ЕДНОСТАВНИ ОПЕРАТИВНИ】надолу Со притискање на рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може да се претвори до посакуваната позиција. 【МУЛТИ-ГОЛЕМИНА 】Постојат шест различни тема должина за овие М8 стегање држела од кои можете да изберете соодветна една за да ги задоволат вашите потреби. 【ТРАЈНИ И 'РЃА-ДОКАЗ 】Стегање рачката е направен од високо квалитетни алуминиумски и површината е завршена со силата слој или blackening за трајност и заштита од' рѓа.Опис : На прилагодливи рачката е стегање компоненти кои нудат ratcheting функција, што е особено корисно во тесни простори.Дизајнот, исто така им овозможува полесно визуелно прилагодување кон специфични позиции, и ергономски облик прави да биде user-friendly.Тие се идеални за ситуации каде што повеќе вртежен момент е потребно отколку што може да се постигне со едноставно knob.Карактеристики : Стегање рачката е направен од високо квалитетни алуминиумски и површината е завршена со силата слој или blackening за трајност и заштита од ' рѓа.Постојат шест различни тема должина за овие М8 стегање држела од кои можете да изберете соодветна една за да ги задоволат вашите need.By притискање на фаќате за рачката копчето serrations се disengaged и на справи, тогаш може да се претвори до посакуваната позиција.Внатре се врати пролет автоматски се ангажира на заби, справи, тогаш може да биде фиксиран во оригинална положба.Класичен елемент најдете употреба во машина за изградба, алатка за изработка и растителни изградба, тешки-должност апликации.Карактеристики : Материјал : Алуминиум во Завршна Површина : боени, blackening Тип : М8*16, М8*20, М8*25, М8*30, М8*40, М8*60(Изборен) Број : 1 Големина : Пакетот Вклучува : 1 x Стегање на Менувачот.

Особините

Купувачите избираат и