.

.

SS22497F Crimp Терминал Мини Лопата 22/16#6 Бакар Многу од 100#5327 - Неискористени, Неоштетени Објект

SS22497F Crimp Терминал Мини Лопата 22/166 Бакар Многу од 1005327 - Неискористени, Неоштетени Објект

DEN 938.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

SS22497 F Crimp Терминал Мини Лопата 22/16 #6 Бакар Многу од 100#5327. Материјали кои се произведени според висок технолошки стандарди.Производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.SS22497 F Crimp Терминал Мини Лопата 22/16 #6 Бакар Многу од 100#5327.

Особините

Купувачите избираат и