.

.

YAFOWUK Рефлексивни Работи Вест Висока Видливост Еластична Рефлексивни Опрема Додатоци Wristband Безбедност Торба за Ноќно Трчање, Пешачење возење Велосипед возење Вело?

YAFOWUK Рефлексивни Работи Вест Висока Видливост Еластична Рефлексивни Опрема Додатоци Wristband Безбедност Торба за Ноќно

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

полиестер. 【ВИСОКО ВИДЛИВИ РЕФЛЕКСИВНИ ОПРЕМА 】 : Одлично 360 степени рефлексивни бендови се задржи безбедно во сите временски услови(дожд, магла, темно) на ден или ноќ.Супер рефлексивни работи опрема може да се види од 800 метри или повеќе. 【Високо Квалитетен Материјал】:Рефлексивни Опрема се направени од полиестер и супер-светли рефлексивни сребрени ленти, кои ќе бидат одраз кога светлината паѓа врз нив, Нема потреба батерии за овие рефлексивни опрема, но тие не можат да се осветлат со себе. 【ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ПРИЛАГОДЛИВИ 】 : Рефлексивни безбедност вест рамо до половината се проширува од 14" до 21", половината обемот проширува од 27" на 51"; Масти Човек не е проблем.Можете слободно да ја подесите големината на мисловните вест, што ќе ви овозможи да се движат слободно.Нашите рефлексивни бендови се совршени за било која возраст и пол!. [Модерен и компактен] : целата вест е одраз на опрема, па тоа нема да се прегрее и носат удобно (само да се стави на).Тоа не е ограничување на движење.Тоа може да се здипли во мал објект, така што може да се стави во некој џеб, дури и мала чанта или автомобил ракавица за замрзнување. 【АПЛИКАЦИЈА 】 : Одлична за видови на активности на отворено, градежни проекти, безбедност, сообраќај за контрола, инспекција, пејсаж, отворајќи, воз песни, тоалети, волонтери одење трчање, возење велосипед велосипед мотоциклизам скејтбординг џогирање куче-одење деца си играат.Тоа е исто така добар избор за секој кој работи во темница.YAFOWUK Рефлексивни Безбедност Предмети Совршена за Трчање, Велосипед, Џогирање кога се вежба во раните утрински часови и навечер кога е темно.Тоа, исто така, ќе се изврши истата задача за работниците, шетаат кучиња и секој кој има да demarcate зона на безбедност за него и неговите колеги, по темни.

Особините

Купувачите избираат и