.

.

Срцето Кошула Врвот Женска Денот на Вљубените Т Кошула Кратко Sleeve Ден на Мајката Графички Печати Tee

Срцето Кошула Врвот Женска Денот на Вљубените Т Кошула Кратко Sleeve Ден на Мајката Графички Печати Tee

DEN 226.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само. ❤️Ткаенини : Изработени од памук&полиестер.Кожата-пријателски, меки и удобни за носење. ❤️Карактеристики : Срцето Кошула, Графички Писмо за Печатење Tees, Краток Ракав Круг Вратот маици, Секојдневен Tee Блузи. ❤️Пар со : Ова Т-маица е лесно да се одговараат со фармерки, тесни фармерки, шорцеви и црни панталони. ❤️Повод : Совршен за повик, шопинг, датум,улица, канцеларија, работа, основни, партија, отворено, дневно се носат, да те направи шармантен и кул. ❤️НАШАТА УСЛУГА - Ние навистина се грижиме за вашите клиент искуство и производ искуство и посветен на вашата комплетна сатисфакција.Ако имате било какви прашања и совети, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Боја : 2-зелена | Големина : 3 X-Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Особините

Купувачите избираат и