.

.

A94 (4L960) Класичен Завиткани V-Појас 1/2 x 96in Надвор Турнеја

A94 (4L960) Класичен Завиткани V-Појас 1/2 x 96in Надвор Турнеја

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Масло Отпорни.Анти-Статички.Топ Ширина 1/2".Класичната Завиткани V-Појас.Класичен дел V-ремени се токму тоа, во класичен дизајн и примена.Повеќето испробаните и вистински стил на V-појас на пазарот, дел V-ремени, беа дизајнирани со цел да го замени кожени ремени во различни индустрии, вклучително и земјоделството, објект одржување, HVAC и повеќе.Овие светло должност V-ремени се дизајнирани со 40° агол на "оптоварување" појас во жлебот на макарата.Процесот на производство е комбинација на гума соединение со полиестер кабелот за зголемување на силата и стабилноста.

Особините

Купувачите избираат и