.

.

Merrily Снежните Минг Бор, 32 инчен Висина, Зелена

Merrily Снежните Минг Бор, 32 инчен Висина, Зелена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

РАЗНОВРСНА : Употреба на подот, ментл, или како tabletop декорација.ШАРЕНИ УКРАСИ : Ова дрво е потенцирана со faux црвено кардинали, glittery црвени украси, и мини борови шишарки.БАЗА : Burlap завиткани база за селски шарм.ИЗДРЖЛИВИ : Здрав, но лесни, изградба.КОМПАКТЕН : Tabletop дрво 32 инчи висок и има 6 инчен стапало.Оваа вештачка снежните минг дрво ќе додадете живот на било тремот или entryway цела сезона долго.Burlap завиткани база додава една прекрасна селски допир.Жив faux птици, црвени украси, и борови шишарки декорација додадете на шармот на оваа мини дрво.

Особините

Купувачите избираат и