.

.

Општи Молив GPT24BP Три-Совет Гумичка-

Општи Молив GPT24BP Три-Совет Гумичка-

DEN 474.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Тежина : 0.031 килограми.Материјал : Полиестер.Пакет Димензии : 1.5 L x 12.6 H x7.3 W(сантиметри).Земја на Потекло : Шпанија.ОПШТИ МОЛИВ ТРИ СОВЕТ ГУМИЧКА - Мека Factis гумичка за јаглен, пастел и графит.Идеален за ликовни трудови и прецизност бришење.

Особините

Купувачите избираат и