.

.

Behringer Microamp HA400 Ултра-Компактен 4-Канал Засилувач Стерео приклучок за Слушалки,Сребро & Tascam ТИ-02 Затворени Врати Студио Слушалки, Црна

Behringer Microamp HA400 Ултра-Компактен 4-Канал Засилувач Стерео приклучок за Слушалки,Сребро & Tascam ТИ-02 Затворени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : Ултра-компактен слушалки засилувач систем за студио и на сцената апликации.Производ 1 : 4 независни стерео високо-енергетски засилувач делови.Производ 1 : Највисока аудио квалитет со речиси сите видови на слушалки, дури и со максимална јачина на звук.Производ 1 : Телефони Ниво на контрола по канал.Производот 2 : Количка за дизајн за лесна, компактна транспорт.Производот 2 : Цврсто-stitched, поместена headband и уво влошки за стилски удобност.Производот 2 : Затворени врати динамичен дизајн со чист звук, богат бас одговор и јасни издигнувања.Производот 2 : Snap-за 1/8" (3.5 millimeter) да 1/4" (6.3 millimeter) адаптер.Behringer Microamp HA400 Ултра-Компактен 4-Канал Засилувач Стерео приклучок за Слушалки,Silver BEHRINGER POWERPLAY HA4000 Ултра-Компактен 4-Канал Стерео приклучок за Слушалки Засилувач Ултра-компактен слушалки засилувач систем за студио и на сцената апликации 4 независни стерео високо-енергетски засилувач делови Највисок аудио квалитет со речиси сите видови на слушалки, дури и со максимална јачина Телефони Ниво на контрола по канал DC 12 V адаптер вклучени Високо-квалитетни компоненти и исклучително нерамен изградба осигурате долг живот Замислен и дизајниран од страна на BEHRINGER Германија Ако сте следење на повеќе од еден музичар одеднаш, или ако сите во групата сака да го слуша во репродукцијата, потребно е да се следи дистрибутивниот систем.Компактен, флексибилни HA400 може енергија до четири пара на слушалки и до четири независни тома.Севкупно, Сега Можете да ја користите оваа супер-компактен стерео приклучок за слушалки засилувач со практично било какви слушалки - четири од нив во исто време, за да биде точно!Дозволете до 4 различни луѓе во вашето студио слушате главната меша додека снимате, и секој слушател може да се одреди за свој ниво на јачина на звук со користење на посветен излез ниво контроли.На HA400 содржи 4 високо-моќ стерео засилувачи дека се одржи на највисоко sonic квалитет, дури и со максимална јачина на звук.Ултра ниски-бучава 4580 операциони засилувачи се вклучени и за исклучителен аудио перформанси на истите op засилувачи се наоѓаат во "целосна големина" аудио опрема - плус, DC 12-Volt адаптер е вклучен.Одличен Звук, Голема Вредност Кога снимате сесија повици за сите глави - и уши - да биде во играта, HA400 е вистински lifesaver.Слухот е да се верува - проверете неверојатни HA400 на BEHRINGER продавач во близина на вас.Tascam ТИ-02 Затворени Врати Студио Слушалки, Black Tascam TH02-Б затворени врати стилски слушалки, Црна.

Особините

Купувачите избираат и