.

.

прана Жените Кратко Sleeve Портфолио Екипажот Вратот Врвот

прана Жените Кратко Sleeve Портфолио Екипажот Вратот Врвот

DEN 1320.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење. ""Органски/рециклирани мешавина burnout џерси поврзана.Предната и задната сублимација.Екипажот вратот tee силуета. 54% Рециклиран Полиестер 46% Органски Памук.прана Жените Кратко Sleeve Портфолио Екипажот Вратот Врвот.среден-редовни.Мешавина Материјал тип.

Особините

Купувачите избираат и