.

.

Урбан Вила Снегулка Сребрена Фолија Метални Печати,Премиум Квалитет,Вечера Салфетки, Памук,Поставен на 4,Големина 20X20 Инчи,Текот Крпа Големина Салфетки со Mitered Агли

Урбан Вила Снегулка Сребрена Фолија Метални Печати,Премиум Квалитет,Вечера Салфетки, Памук,Поставен на 4,Големина 20X20

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук.Увезени.VALUE PACK – 4-пакет ви обезбедува доволно вечера салфетки за сите ваши домаќинство потреби за денес, утре; и на иднината!Со совршена големина од 20 x 20 Инчи, секој може да се справи со овие салфети со леснотија!Прочитајте она што нашите клиенти имаат да кажат!.СИЛНА : Трајни и навремено отпорни, овие салфети се еко-пријателска алтернатива за хартиени крпи.БЕЗБРОЈ КОРИСТИ – Супериорен и луксузен хотел квалитет, овие вечера салфетки не само што се добри за настани и деловни поставки но направи одлична за домашни прилагодувања, како и!Да ги користите како хотел салфетки, свадба прием салфетки, ресторан салфетки, банкет табела салфетки и како партија табела салфетки!Помага да се ревидираат на вечера décor моментално!.МАШИНА ПЕРАТ – Лесна за одржување, овие трајни вечера салфетки може да биде машина за мијат повеќе пати во ладна вода, без нивната боја исчезнат!.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : огромна вредност на голема цена, овие салфети се погодни за секоја прилика.Урбан Вила Снегулка Сребрена Фолија за Печатење со врвен Квалитет, Вечера Салфетки, 100% Памук, Поставен на 4, Големина 20 X20 Инчен, Бела/Сребрена Бои, Преку Крпа големина Салфетки со Mitered Агли, Ултра Меки, Трајни Хотел Квалитет.

Особините

Купувачите избираат и