.

.

Црна Стелт 7-Режим на Безжичен Xbox 360 Брз Оган Modded Контролер COD4, COD5, COD6, Хало, GOW, Многу Повеќе!

Црна Стелт 7-Режим на Безжичен Xbox 360 Брз Оган Modded Контролер COD4, COD5, COD6, Хало, GOW, Многу Повеќе!

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Онлајн Компатибилен со ТРЕСКА 4, 5, & 6. Ореол 3, ODST, & Дофат.GOW 1 и 2. Многу, Многу Повеќе!. 7 различни режими за употреба со речиси секој FPS(First Person Shooter) таму!.Стелт Контролер Мо значи без дополнителни копчиња, или дупки.Едноставно користете го Sync копчето за промена на режими.Mode 1 е дизајниран за употреба со игри, кои двојна ракуваат или Akimbo(Пиштол во секоја рака) Како Ореол, & ТРЕСКА.Купи од доверлив продавачот.Јас може да биде нов тука, но се продаваат Брз Оган на ebay за 3 Години.Овој контролер е едноставен за користење.Единственото нешто што треба да направите е да притиснете на Sync копче (копче ќе им помогнам кога се поврзувате на контролер за Xbox за прв пат), и 3-тиот играч LED ќе трепка бројот на она што режим во вашиот.MODE 1 - Dual потребен за Ореол 3, Хало ODST, & COD6 РЕЖИМ 2 - Call of Duty 5 Светот во Војна РЕЖИМ на 3 - Grand Theft Auto 4 И Слобода Град, Call of Duty 4 и 6 РЕЖИМ 4 - Gears of war 1 & 2 и Граничниот РЕЖИМ на 5 - Call of Duty 4 И 6 Modern Warfare 1 & 2 РЕЖИМ 6 - Call of Duty 4 И 6 Modern Warfare 1 & 2, Лево 4 Мртви 1 & 2, Хало Стигнат до РЕЖИМОТ на 7 - 5 изборен Круг Пукна за ТРЕСКА 4, & 6 Дури и ако играта не е наведена тоа е најверојатно уште се компатибилни.Речиси сите FPS се компатибилни со нашиот mods.Не е во моментов нема начин да се забрани од Xbox live со нашите mods!Карактеристики : Брз оган на двете предизвикувачи (Only mode 1 е двојно активира) 7 различни отпуштање режими и избор уредување во автоматско вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Задржува контролер е тркалаат функција Контролер работи нормално кога мо е исклучен Секој контролер доаѓа со 30-Ден Гаранција.Оваа гаранција не значи дека за 30 Дена откако ќе го добиете вашиот контролорот, ако нивните било какви прашања со брз оган функции, можете да ја испратите вашата контролер назад и ние ќе го поправи вашиот контролер БЕСПЛАТНО (купувачот плаќа врати превозот).

Особините

Купувачите избираат и