.

.

YAWAN Мажи Жени Против Пролизгување Плетенка Алатка Пластични Мат Губење на Заби Клип Акрилик Коса Обрачот Пати Hairbands Телескопски Headbands(Мазни,Сина)

YAWAN Мажи Жени Против Пролизгување Плетенка Алатка Пластични Мат Губење на Заби Клип Акрилик Коса Обрачот Пати Hairbands

DEN 66.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предмет тип : Телескопски headband.Материјал : Пластика.Пакетот вклучува : 1 Pc на Headband.Пол : Женски.Шаблон Тип : Геометриски,Шари.Боја : погледнете како picture Package вклучуваат : 1 Pc на Headband Material : Plastic Gender : Female Item тип : Телескопски headband Pattern Тип : Геометриски,Stripe Applicable Сезона : Четири Seasons Applicable Сцена : Casual Style : корејски стил.

Особините

Купувачите избираат и