.

.

61G111015-36 Перфорации-O-Зафат Канал 11 Мерач Pregalvanized Челик Штица за Безбедност Хелиум, 36 Должина x 10 Ширина x 1-1/2 Длабочина

61G111015-36 Перфорации-O-Зафат Канал 11 Мерач Pregalvanized Челик Штица за Безбедност Хелиум, 36 Должина x 10 Ширина x

DEN 338.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Врежана влечење копчиња се обезбеди чувствувате лизга отпор во сите правци и во сите временски услови.Голем debossed дупки се обезбеди максимална дренажа на остатоци и овозможи до 50 проценти слободен воздух отворање во зависност од панел ширина.Авто-чистење поради отпорноста на одење површината.Лесен дизајн обезбедува висока јачина-да-тежина сооднос.Долг животен век бара малку за одржување.Перфорации-O Контрола на безбедноста хелиум е едно парче метал штица хелиум произведени во форма на канал со ладна формирање процес.На веб на каналот е одење површина и има голем debossed дупки, опкружен со помали врежана влечење копчиња.Перфорации-O Контрола на безбедноста хелиум се користи за да се создаде не се лизга комерцијални и индустриски метал патеки и скалила.На скалило упатуваа површина има висок капацитет, долг живот и висока јачина-за губење на перформансите.Перфорации-O Контрола метални скали гази се произведени со заварени крајот превозникот плочи и се пре-удирани со тупаници со дупки, кои им овозможуваат на гази за да се им била заклучена да скалило stringers.Едноставен и економичен инсталација, asmetal хелиум штици се само-рамка.Прилагодлив на ефективни обичај измислица.

Особините

Купувачите избираат и