.

.

ZQCM поштенско Сандаче, Модерен поштенско Сандаче, Отворено поштенско Сандаче Ѕид поштенски Сандачиња Дома Градинарство Декорација Нерѓосувачки Челик поштенско Са

ZQCM поштенско Сандаче, Модерен поштенско Сандаче, Отворено поштенско Сандаче Ѕид поштенски Сандачиња Дома Градинарство

DEN 6311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ①Determine инсталација позиција, мерење и инсталирате ②Use мал електричен вежба да се вежба дупки на ѕидот каде што дупка позиции се означени ③In дупка позиција, користете чекан да тропне на проширена пластична цевка во дупка ④Finally усогласување на поштенско сандаче со дупка и се користат шрафцигер Завртка во дупка.СТАНБЕНИ & КОМЕРЦИЈАЛНИ : Овој град или руралните населени Ѕид-Монтирани Писмо Кутија со естетски дизајн, вертикален ѕид поштенско сандаче со стилски изглед додава современ допир на фасада надвор.Поштенско САНДАЧЕ МАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки Челик Пошта е направена од еколошки кастинг алуминиум легура задната плоча поцинкуван лим пријателски материјали, таписерии изработка, трајни, едноставна и великодушни.големина 31x9.5x40.5cm.ИЗДРЖЛИВИ & ОРКЕСТАРОТ : Современи и slimline пошта кутија е дизајниран за да се поправи на надворешен ѕид и е направен од тешки нерѓосувачки челик со безбедна за заклучување.Безбедна Letterbox врвот помага да се задржи mail сува и го спречува водата ingress.SAFE & SECURITY : Метал Сандаче Ќе ги задржи вашите приватни писма се обезбеди од кражба и вандализам.Исто така ги штити вашите e-mail пораки од добивање chewed од страна на кучињата или мачките.Во потрага по професионални и шик решение за вашиот e-mail?Вила поштенско сандаче отворено ковано железо ѕид виси весник кутија бар креативни кутија кафе ретро ѕид виси - Пошта нуди вашата е-пошта на квалитетот на заштита додека неговата standout стил ви овозможува да примате пост во еден убав моден Карактеристики : Материјал : алуминиум, iron Size : 31x9.5x40.5cm Delivery порт : 28*3cm Process : Умре-кастинг калапи, електростатско spraying Application : Писмо/Magazine/Newspaper Scope на примена : двор, вила, отворено community Package се вклучени : Леано Железо Писмо Кутија*1 Notes : 1. Секој производ се мери со рака, ве молиме овозможи 3-5мм грешка.2. На бела позадина се користи на сликата може да има некои боја разликата се должи на влијанието на светлината или боја на позадината.Одлична услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор, го поздравуваме вашето купување.letterbox кафези се во можност да го издржат елементи, кои престојуваат здрав и сигурен во ветер и дожд.

Особините

Купувачите избираат и