.

.

Професионални Ултра SanDisk 64GB MicroSDXC Картичка за Samsung, Samsung GALAXY Note 10.1 (2014 Издание) Таблета е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето! Вклучува Стандардн?

Професионални Ултра SanDisk 64GB MicroSDXC Картичка за Samsung, Samsung GALAXY Note 10.1 (2014 Издание) Таблета е прилагодено

DEN 265.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа San Disk Micro SDXC картичка е специјално дизајниран за вашиот ГАЛАКСИ Забелешка 3 10.1!.Споделување вашите содржини збирки со пријателите, семејството и колегите лесно.San Disks отстранлив складирање решение специјално дизајнирани за мобилни телефони со проширување слотови.Нејзините ултра-мали димензии троши многу малку енергија од вашиот мобилен телефон, да ви даде подолг век на батеријата на вашиот телефон.Сега можете веднаш да преместите слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење со користење на оваа карта, како и.Професионални Ултра San Disk 64 GB Micro SDXC Картичка за Samsung, Samsung GALAXY Note 10.1 (2014 Издание) Таблета е прилагодено форматирана за висока брзина, lossless снимањето!Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 Класа 10 Заверена 30 MB/sec).

Особините

Купувачите избираат и