.

.

X-DREE AC 125V/5A 250V/3А SPDT 3 Столбови Зглоб Ролери Лост Микро Прекинувач 10Pcs(AC 125-V / 5A 220V За ОАЕ / 3А SPDT 3 поли един leva на rullo e microinterruttore на leva 10Pcs

X-DREE AC 125V/5A 250V/3А SPDT 3 Столбови Зглоб Ролери Лост Микро Прекинувач 10Pcs(AC 125-V / 5A 220V За ОАЕ / 3А SPDT

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Микро Прекинувач; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични, Metal.Net Тежина : 20g; Пакет Содржина : 10 x Микро Прекинувач.Бренд : ; Главна Боја : Црна.Големина : 20 x 6.7 x 21mm/0.79" x 0.27" x 0.83"(L*W*H); Отценети : AC 125 V/5 A 250 V/3А(Dimensioni : 20 x 6,7 х 21 mm / 0,79' 'x 0,27' 'x 0,83' '(L * W * H); nominale : AC 125_V / 5 220 V За ОАЕ / 3 A. Контакт конфигурација : SPDT; Ролери Дијаметар : 4.7 mm/0.19"(Configurazione contatto : SPDT; Diametro rullo : 4,7 mm / 0,19' '.AC 125 V/5 A 250 V/3А SPDT 3 Столбови Зглоб Ролери Лост Микро Прекинувач 10 Pcs Note : ве Молиме обрнете внимание на работи на напон и да се провери со напон од вашето место за да бидете сигурни дека овој микро прекинувач успешно да работи.3 Столбови, Долго Зглоб Ролери Лост actuator со заградата, што се применува на AC DC контрола кола.Дизајниран за контрола на движењето на механички дел.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг живот.опис на Spanish AC 125_V / 5 A 220 V За ОАЕ / 3А SPDT 3 поли един leva на rullo e microinterruttore на leva 10 Pcs Nome prodotto : Микро Прекинувач, Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo Peso netto : 20 g; Contenuto della confezione : 10 x Микро Прекинувач : ; Colore principale : ner_o Dimensioni : 20 x 6,7 х 21 mm / 0,79' 'x 0,27' 'x 0,83' '(L * W * H); nominale : AC 125_V / 5 220 V За ОАЕ / 3 AConfigurazione contatto : SPDT; Diametro rullo : 4,7 mm / 0,19' '.

Особините

Купувачите избираат и