.

.

3 in1 12V Преносни Автомобил Грејач 150W Брзо Греење & Ладење & Прочисти Воздухот Функции Defroster за автомобил Шофершајбната Автомобил Demister

3 in1 12V Преносни Автомобил Грејач 150W Брзо Греење & Ладење & Прочисти Воздухот Функции Defroster за автомобил Шофершајбната

DEN 863.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Работи Брзо】Со висока температура зрачи пропустливи, топли во рок од 30 години.Грејач или фан ќе удар инстант топлина или ладен воздух, па како да се загрее / Фан на чекање за вашиот автомобил за неколку секунди. 【Прочистување на воздухот】Опремени со негативен кислородни јони генератор, Која може да го прочисти воздухот во внатрешноста на автомобилот по стартувањето.Овозможување да се елиминира чад и прашина, отстранете чуден мирис, му ја врати на свеж воздух во вашиот автомобил. 【Одмрзнување】Со големи отвори, топло вашиот автомобил внатрешен простор и брзо се одмрзне. 【Погодно & Safe】Меѓународни Пратката 7-14 Дена За Испорака.Само приклучете го во вашиот запалка приклучок за штекер за стартување.Коло направени од издолжени и силна бакар кабел, загрева ефикасно, без штета на автомобил батеријата или автомобил коло. 【Достапни во текот на целата Година】 Прилагодливи правец на режимот.Овој автомобил фан има две правец.Можете да ги користите фан на чекање во текот на летото и топлина во зима.Достапен на целата година.Спецификации : Функција : Автомобил Грејач/кулер Фан & Defroster & Прочистувач на Воздух Моќност : 150 W Текст : 12 V,125.Материјал : ABS Големина : Прибл 16x12x7.5cm / 6.3"x4.7"x2.9" Кабел Должина : 1.5 м Спакувани Вклучуваат : 1*Автомобил Фан Грејач (со 1,5 m запалка приклучок за кабелот) 1*360° Прилагодливи Стојат 1*Двојно-страна Лента 1*англиски јазик Прирачник за Корисникот Забелешка : ⭐Избегнувајте користење за време на исклучување на моторот во случај на недостиг на батеријата истекува на енергија. ⭐Ако таму се случува ненадејно исклучување по неколку минути на моќ-да, тоа е предизвикано од страна на сегашниот недостиг на тековната заштита на чадот од држачот.Тоа може да се користи нормално ако сегашниот на заштитник постигнување 15 A.Тоа не може да работи со тековните помалку од 12 A. ⭐Не ги допирајте металните делови на запалка приклучок за да избегнете изгореници кога извлекувајќи го приклучокот по долгата употреба.

Особините

Купувачите избираат и