.

.

PanaVise 849-06 Помине Преку Стандард Планината

PanaVise 849-06 Помине Преку Стандард Планината

DEN 527.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Шупливи алуминиум вратило [1.0" (25.4 mm) надворешен дијаметар; 0.875" (22.2 mm) внатре дијаметар] со дупка за кабел помине преку.Круг помине преку дупка е 0.625" (15.9 mm) во дијаметар. 1/4-20 монтажа студ со прстен за заклучување.Целосно прилагодливи на камерата : 210° Навалите, 360° Пак 0.875-Инчен (22.2 mm)внатре дијаметар] со дупка за кабел помине.Круг помине низ дупка е 0.625-Инчен (15.9 mm) во дијаметар. 0.25-Инчен 20 монтажа студ со lockring.Целосно прилагодливи на камерата : 210-степени Навалите, 360-степен се Претвори & 360-степен Ротација.Knob и подесувате-отпорни set-завртка за адаптација options вклучени. 3-Инчен (76.2 mm) круг монтажа база за цврсти површини со четири 0.188-Инчен (4.8 мм) дупки на 2,5-Инчен (63.5 mm) круг.Pana Vise прави најпознатите разноврсна линија за видео надзор Камера Месеци во безбедносната индустрија и е посветен на обезбедување на супериорен квалитет што професионална монтери на побарувачката.Дали сакате месеци со две прилагодување поени или месеци со кабел помине преку, Pana Vise има иновативно решение.Помине Преку Стандардна Монтажа.Нашиот стандарден планината со кабел помине преку.

Особините

Купувачите избираат и