.

.

TUDIA DualShield Наменета за Google Пиксели 6 Случај (2021), [Спои] Shockproof Воена Одделение Тешки Двоен Слој Тешки Тенок Тешко Заштитни Случај Капак (Smokey Розова)

TUDIA DualShield Наменета за Google Пиксели 6 Случај (2021), [Спои] Shockproof Воена Одделение Тешки Двоен Слој Тешки Тенок

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Google Пиксели 6 Случај компатибилен со Google Пиксели 6 (2021).Уверение воена одделение за заштита и Tough Rhino Технологија за двоен слој за заштита од паѓање и гребење.Ја заштитува вашата камера и екран со покрена усна и рабови.Не се лизга текстура сртовите на двете страни обезбеди дополнителна контрола и удобност додека го држите телефонот.Копчињата се дизајнирани да бидат паметни и лесно кликање за стрес-слободен употреба.

Особините

Купувачите избираат и