.

.

GabeFish Водоотпорен Медиум Големи Кучиња Очила Windproof УВ Заштита Мачки очила за сонце

GabeFish Водоотпорен Медиум Големи Кучиња Очила Windproof УВ Заштита Мачки очила за сонце

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】2 x Очила. 【ЗАШТИТА】Направен да му се спротивстави на било какви временски услови, на леќи на овој заштитен eyewear се загрози-доказ, анти-магла, и им понуди на вашиот другар 100% UV заштита. 【КУЛ И МОДНИ】Совршен за мотоцикл вози, играње на сонце, или во секое време вашиот pup треба екстра-стилски, vet-се препорачува око за заштита. 【МЕКИ И УДОБНИ】Дизајнирана со крајно флексибилни, удобен пена-наредени гума рамка, и прилагодливи еластична ремени за сит се вклопуваат на вашиот другар главата и брадата, тие се издржливи и удобен за секојдневна облека. 【ПРИЛАГОДЛИВИ】Обезбедува удобен одговара со прилагодливи брадата и главата ремени кои се држат во место snuggly на сите кученце главата форми и големини.

Особините

Купувачите избираат и