.

.

Кембел 3002K 5 Двојно Редовни Дрво Школка Блок со К Завртка Pin Сидро Shackle, 1800 lbs Капацитет, 5/8 Јаже, 1-3/4 Sheave

Кембел 3002K 5 Двојно Редовни Дрво Школка Блок со К Завртка Pin Сидро Shackle, 1800 lbs Капацитет, 5/8 Јаже, 1-3/4 Sheave

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Завртка pin сидро shackle "К".Тешко дрво школки; завртка pin сидро shackle фитинг тип.Капка фалсификувани фитинзи.Располагање со бронза само-подмачкување bushings.Поцинкуван лим делови.Кембел почна во 1919 година со основање на Победа синџир на компанијата, кој на крајот стана Кембел синџир на компанијата.Бизнисот беше исклучително успешна, ширејќи да им понуди на своите клиенти постојано се зголемува линија на производи во текот на годините.Овие производи се вклучени Материјал ракување со уреди, обичај forgings, висок квалитет на синџир и жица, фитинзи и конектори, Морски фитинзи, блокови, се прилепува, pulleys, и токи.Денес, Кембел е еден од најпопуларните брендови на синџир и синџир-поврзани производи во Северна Америка, а е широко признат за неговите супериорни производи и услуги.

Особините

Купувачите избираат и