.

.

Clarks Жените Шарон Салон Подигање на Глуждот

Clarks Жените Шарон Салон Подигање на Глуждот

DEN 1271.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ткаенини-и-синтетички.Произведено во САД или Увезуваат.Етилен Винил Ацетат единствена.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу 1.77".Подигнете отворање мерки околу 8.66" наоколу.Лесни уште издржливи, на Шерон Салон ќе стане одат-да прилог на вашиот есен гардероба.Премиум кожа на горниот.Ortholite insole. 1.8 инчен пета висина.Етилен Винил Ацетат единствена.Лесни уште издржливи, на Шерон Салон ќе стане одат-да прилог на вашиот есен гардероба.Нејзината мазна велур горен дел седат на врвот на една шик оптоварување дното.Внатре, еден Ortholite footbed и Мека Перница соочи додадете сериозна поддршка, додека ЕВА единствена испорачува на контрола и impact-absorption.Zip овие booties со текот на тесни фармерки или leggings за стилски изглед.

Особините

Купувачите избираат и