.

.

2.5 db Стакло Монтирање Patch Антена SMA Машки Конектор 3G 4G LTE Сите Бендови 690-2700MHz

2.5 db Стакло Монтирање Patch Антена SMA Машки Конектор 3G 4G LTE Сите Бендови 690-2700MHz

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ferquency : 690-960 MHz 1770-2700 MHz 4 G/LTE.Конектор : SMA Машки.Кабел : RG174 U Кабел Должина : 10ft (3 M).Отпорност : 50ohm VSWR : 3.8 : 1. Стекнат : 2.5 d B.Лесно кора и се држи instalation - не се потребни алатки 2.5 db Стакло Монтирање Patch Антена SMA Машки конектор 3 G 4 G LTE Сите Бендови 690-2700 MHz Помага во намалување на статични и падна повици Помага да се зголеми датум брзината на трансфер Направен од врвни компоненти Обезбеди подобар прием во оние во руралните области кои секој патува премногу, но оператори не се изгради доволно кули таму.

Особините

Купувачите избираат и