.

.

Futanwei Тенок Паричникот Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G Случај, Галакси Z Флип 3 5G Паричникот Случај со Држачот, Гроздобер СТП Кожен Паричник Случај со Картичка Слотов?

Futanwei Тенок Паричникот Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G Случај, Галакси Z Флип 3 5G Паричникот Случај со Држачот,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Компатибилен со Samsung Galaxy Z Флип 3 5 G (2021 Објавен) САМО, НЕ се КОМПАТИБИЛНИ за Галакси Z Флип 5 G (2020)/Галакси Z Флип (2019) или други уреди.Тенок Паричникот Случај : Направен со Премија Одделение Удобно СТП Кожа и Тешко КОМПЈУТЕР.Убаво стокмено во класичен низок профил дизајн.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.Практична Картичка Слотови : Со 3 картичка слотови плус 1 парични џеб да се одржи ID, кредитни картички, лиценца и пари, слободни рацете од носат чанта/паричникот за on-the-go погодност.Фото Рамка : Со фото рамка функција, можете да го носат на фотографии на деца, семејството, љубовник, домашни миленици, и ќе може да ги види секој ден.Тенок, форма-опремени и лесен.Слим & Лесна : Тенок одговара дизајн го прави лесно може да слајд во и надвор од џебовите.Прецизни Cutouts : Сите пристаништа, копчиња и звучници имаат прецизност cut-испис за лесен пристап.

Особините

Купувачите избираат и