.

.

Aibesy Преносни Флип Книга Комплет со Светлина Подлога Таблета LED Светло Кутија 3 Ниво на Осветленост Контрола 300 Листови Flipbook Хартија со Обврзувачки Завртки за Следењ

Aibesy Преносни Флип Книга Комплет со Светлина Подлога Таблета LED Светло Кутија 3 Ниво на Осветленост Контрола 300 Листови

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Еко-пријателски LED】 : Не-потчукнување LED светло, униформа и мека светлина, без штета за вашите очи, особено работат во долги часови. 【Започнете Свој Цртан филм】 : Преносни led светло подлога се користи за цртање и следењето, доаѓа со 5 флип книги(300 листови) и 2 резервни големини на обврзувачки завртки да се создаде своја сопствена анимација book.By нервира ја страната со вашиот палец, можете да ги видите динамичен ефект, што е многу интересно!. 【3-Ниво на Осветленост Контрола】 : Допир-сензор switch дизајн, поддржуваат 3-ниво dimmable светлината, вклучи/исклучи, а осветленоста контрола лесно само со благ допир, лесно да се користи. 【USB Напојува】 : следењето одбор се напојува преку USB кабел, лесен за пристап до сите USB порта како компјутер, лаптоп, мобилен апарат, моќ банка, итн, многу лесен за употреба. 【Широка Примена】 : Може да се користи за скицирање, цртање, 2 D анимација, calligraphy, дизајн и така натаму.Одличен подарок за уметници, аниматори, дизајнери, уметност ентузијасти, s, , студентите. 【Започнете Свој Цртан филм】 : Преносни led светло подлога се користи за цртање и следењето, доаѓа со 5 флип книги(300 листови) и 2 резервни големини на обврзувачки завртки да се создаде своја сопствена анимација книга.Од нервира ја страната со вашиот палец, можете да ги видите динамичен ефект, што е многу интересно! 【Еко-пријателски LED】 : Не-потчукнување LED светло, униформа и мека светлина, без штета за вашите очи, особено работат во долги часови. 【3-Ниво на Осветленост Контрола】 : Допир-сензор switch дизајн, поддржуваат 3-ниво dimmable светлината, вклучи/исклучи, а осветленоста контрола лесно само со благ допир, лесно да се користи. 【USB Напојува】 : следењето одбор се напојува преку USB кабел, лесен за пристап до сите USB порта како компјутер, лаптоп, мобилен апарат, моќ банка, итн, многу лесен за употреба. 【Широка Примена】 : Може да се користи за скицирање, цртање, 2 D анимација, calligraphy, дизајн и така натаму.Одличен подарок за уметници, аниматори, дизајнери, уметност ентузијасти, s, , студентите.Спецификации : Одбор Материјал : Акрилик Панел ЛУКС : 2000-2500 Објект Големина : 18.5 * 18.0 cm/20.0 * 14.8 cm(факултативно) Дебелина : 4mm Објект Тежина : 112g / 4.0 оз (18.5 * 18.0 cm) 92g / 3.2 оз (20.0 * 14.8 cm) Пакет Големина : 20.8 * 20.7 * 3.5 cm / 8.2 * 8.1 * 1.4 во (18.5 * 18.0 см) 22.0 * 16.8 * 3.5 cm / 8.7 * 6.6 * 1.4 во (20.0 * 14.8 cm) Пакет Тежина : 525g / 18.5 оз (18.5 * 18.0 cm) 498g / 17.6 оз (20.0 * 14.8 cm) Пакување Листа : 1 * Copyboard 1 * USB Кабел 5 * Флип-Книги 1 * Обврзувачки Завртки Сет.

Особините

Купувачите избираат и