.

.

Нога Крем за Сува Нозе Крем: Разбиена Пета Третман Мека Нозе Balm Нога Нега Комплет Callus Смена за Јадеж Нозе Поправка 2 парчиња 20G

Нога Крем за Сува Нозе Крем: Разбиена Пета Третман Мека Нозе Balm Нога Нега Комплет Callus Смена за Јадеж Нозе Поправка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Анти - пенење, анти - corns, анти - триење и други ефекти се многу добри, ви дава некое добро искуство.Доживеете нога болка, заштита на твоите нозе, и да конкурираат на проштална да предизвикаат болка.Само отворете го завртка капа и да ги применуваат маст за погодената област, и corns може да се ефективно отстранети.Направени од високо - квалитетни PP и грам брадавица крем материјали, меки и удобни за користење.Има добри практичност и амортизирање перформанси, практични и професионални.Опис на Овој професионален пченка смена, помага да се отстрани corns и олеснување на болката.Вашиот corns може да бидат земени во дена по користење на нашите производи.ефективна пченка отстранување крем, безбедно и лесно да се користи.Карактеристики - Боја : Бела Големина : За 12. 50 X2. 00 X1. 00cm, 4. 91 X0. 79 X0. 39in - Материјал : ПП, Грам брадавица крем Направен од високо - квалитетни PP и грам брадавица крем материјали, меки и удобни за користење.- Доживеете нога болка, заштита на твоите нозе, и да конкурираат на проштална да предизвикаат болка.- Има добри практичност и амортизирање перформанси, практични и професионални.- Анти - пенење, анти - corns, анти - триење и други ефекти се многу добри, ви дава некое добро искуство.- Само отворете го завртка капа и да ги применуваат маст за погодената област, и corns може да се ефективно отстранети.Пакет Вклучувајќи 2 x removers.

Особините

Купувачите избираат и