.

.

Дебела Шарени Сомот 4 Парче Водат Троседот Опфаќа Каучот Опфаќа за 3 Перница Каучот Троседот Slipcovers (База Покрие Плус 3 Поединечни Перница Покрива) Функција, Мека Ост?

Дебела Шарени Сомот 4 Парче Водат Троседот Опфаќа Каучот Опфаќа за 3 Перница Каучот Троседот Slipcovers (База Покрие Плус

DEN 1030.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Сомот Кадифен Ткаенина.Увезени.Сомот Кадифен Ткаенина.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Овој уникатен 4 ПАРЧЕ троседот slipcover е направена од мека шарени кадифени ткаенини, вклучувајќи 1 база покрие и 3 поединечни перница покрива, посебно седиште перници не бараат повторно tucking.XL Троседот slipcovers (одговара седи ширина помеѓу 96-116 инчен), Троседот slipcovers (одговара седи ширина помеѓу 72-88 инчен).Карактеристика една големина одговара на повеќето, љубезно мерка пред да нарачате.ШАРЕНИ КАДИФЕ : Оваа премија троседот slipcovers се направена од луксузни сомот кадифен ткаенина, функција шарени шема, висок еластичен и издржливост, екстра мек, дебел и удобен, додадете модерен и едноставен амбиент за вашата дневна соба.Исто така, тоа покажува до кориснички фитинг ефект.ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Овој најнов шарени сомот slipcover е еластичен и издржливи, обезбедување и добро функционира и удобност.Оваа фантастична троседот мебел заштитник не само што се заштитува вашиот тросед од вашиот автомобил копчиња, дамки од кафе, па дури и overenergetic (и деструктивни) деца и домашни миленици, но, исто така, се преобразува на старите истрошени мебел во шармантна централен на вашата соба.НЕ се ЛИЗГА : Супер еластичен функција ја прави slipcovers може да ги покрие назад на мебел целосно, обезбедување на сите круг на заштита.Навивам ткаенина во градини цврсто и elasticized дното ќе се обезбеди slipcover остане во место цврсто.Вие не треба да се прилагоди по седи повеќе.ЛЕСНО НЕГА : Само фрли на slipcover во машина за перење напор за издржување.Навремено слободни.Посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана.За сушење, ја собори сува ниска и отстранете ги веднаш од фен.Шопинг повеќе троседот slipcovers / заштитници во Х. VERSAILTEX бренд да се облекуваат вашиот мебел.

Особините

Купувачите избираат и