.

.

Linzhou Xiaomi Redmi 10 Случај Кожен Паричник Стојат Функција прекривачот Заштитна Мобилен Телефон Случај за Xiaomi Redmi 10

Linzhou Xiaomi Redmi 10 Случај Кожен Паричник Стојат Функција прекривачот Заштитна Мобилен Телефон Случај за Xiaomi Redmi

DEN 274.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Xiaomi Redmi 10 е направен од faux кожа, која го штити вашиот мобилен телефон во сите правци и се спречува оштетување на телефонот од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Услуги на клиентите : Ние и ветуваме на доживотна гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да помогне да се реши проблемот што е можно поскоро.Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.Linzhou Xiaomi Redmi 10 Компатибилни Заштитни Флип Врвот Премија за Заштита Паричникот Holster ▶ Применливи за Xiaomi Redmi 10, со таписерии и убави модели.На врвот на телефонот случај е stitched и наредени со мека faux кожа.Кога обработка, посвети посебно внимание да се исчисти шевовите, бразди, мекост и рабови.Паричникот е опремен со мека кожа, која е поудобно да се одржи и да се однесува на животот на телефонот.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет. ▶ Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да го поставите банкарски картички и мобилните телефони за да го направи животот полесен. ▶ Мулти-агол на екранот функција, лесно да се види филмови, прикажување на материјали, видео разговор, итн.За Linzhou : Linzhou е новата ѕвезда во модерен мобилен телефон додаток индустрија.Нашите производи се земе "квалитет над, цени подолу" како највисок извршување, се закачите на високо-квалитетни и ефективни квалитет на производите.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред да нарачате.Овој телефон случај е само погодна за Xiaomi Redmi 10. Поради калибрација на секој монитор, бојата може да се разликува малку, ве молиме обратете се на вистинскиот производ која ќе ја примите.

Особините

Купувачите избираат и