.

.

Дрво, Метал Полирање Sandpaper 20PCS 5-инчен 125MM Водоотпорен Sandpaper Кука И Јамка Пескарење Диск Силициум Карбид 60 До 10000 Мелење Тркала За Полирање (Ронки : 2000)

Дрво, Метал Полирање Sandpaper 20PCS 5-инчен 125MM Водоотпорен Sandpaper Кука И Јамка Пескарење Диск Силициум Карбид 60

DEN 591.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Многу погодна за обработка на сите видови на фрагментарна работа и мали поправки.Големина : 5 инчи (125 mm).Крупни зрна : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000/2500/3000/4000/5000/7000/10000. Примена опсег : Тоа е широко користен за брусење и полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили и други објекти.Лесен за употреба и ниска цена.Идеален за дрво полирање.Од отстранување на гребнатини и гребнатини на ѕидовите и skirting одбори да мазнење дрво или мувла втори на играчки или мебел, поправка парапети или тревник furniture Size : 5 инчи (125 mm)Крупни зрна : 60/80/100/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000/2500/3000/4000/5000/7000/10000 Application опсег : Тоа е широко користен за брусење и полирање на вештачки камен, мебел и дрво производи, метали, автомобили и други објекти.Лесен за употреба и ниска цена.Идеален за дрво полирање.Пакетот вклучува : 20 компјутери x 5 инчен водоотпорен sandpaper Combination : 2 400/800/1500/2000/2500/3000/4000/5000/7000/10000, вкупно 20.

Особините

Купувачите избираат и