.

.

Ив Рошер Маслиново Petitgrain Коса и Тело Гел - 300ml/10.14 Унци

Ив Рошер Маслиново Petitgrain Коса и Тело Гел - 300ml/10.14 Унци

DEN 464.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

БОТАНИЧКИ УБАВИНА - Единствена ботаничка експертиза, развиен од страна на Ив Рошер од 1959 година, репродуцирајќи живот механизми на растенијата во формулирањето на козметика кои се ефикасни и за почит на природата.Моќен козметика извори од животот на сила на растенијата, нивната способност да се регенерира, нивната витална енергија и тајни на долговечноста се длабоко ефикасни за вашата кожа и да ги исполни сите ваши потреби.Козметика, кои однос на вашата кожа : секоја состојка и формула е загарантирана да биде безбедна за убавина можете да се потпираат на.Тие, исто така, ја почитуваат природата со ограничување на влијанието врз животната средина и да се грижат за благосостојбата на идните генерации, со тоа што на активна заштита на биодиверзитетот дел од нивната секојдневна работа.Маслиновото Petitgrain toiletries се paraben слободни, не содржи животински состојки & биле тестирани под дерматолошки контрола.Формули се високо концентрирани во состојки од природно потекло.БОТАНИЧКИ УБАВИНА - Единствена ботаничка експертиза, развиен од страна на Ив Рошер од 1959 година, репродуцирајќи живот механизми на растенијата во формулирањето на козметика кои се ефикасни и за почит на природата.Моќен козметика извори од животот на сила на растенијата, нивната способност да се регенерира, нивната витална енергија и тајни на долговечноста се длабоко ефикасни за вашата кожа и да ги исполни сите ваши потреби.Козметика, кои однос на вашата кожа : секоја состојка и формула е загарантирана да биде безбедна за убавина можете да се потпираат на.Тие, исто така, ја почитуваат природата со ограничување на влијанието врз животната средина и да се грижат за благосостојбата на идните генерации, со тоа што на активна заштита на биодиверзитетот дел од нивната секојдневна работа.Маслиновото Petitgrain toiletries се paraben слободни, не содржи животински состојки & биле тестирани под дерматолошки контрола.Формули се високо концентрирани во состојки од природно потекло.

Особините

Купувачите избираат и