.

.

MyGift Torched Дрво Торта Стои со Блек Метал Scrollwork Пиедестал, 12-Инчен Круг Десерт Cupcake Стојат

MyGift Torched Дрво Торта Стои со Блек Метал Scrollwork Пиедестал, 12-Инчен Круг Десерт Cupcake Стојат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Факелот дрво и метал база на торта се залагаме за изложен вашиот мезиња и десерти. 12-инчен дијаметар accommodates торти, колачи, hors d' работите, и закуски.Совршен за прикажување на колачи, пити, десерти, hors d'oeuvres, сирења, и многу повеќе.Torched дрво и метал изградба надополнува селски decors.Приближните Димензии : 7.5 H x 11.75 Дијаметар (во инчи).Покажат своите најдобрите десерти со овој torched дрво и блек метал scrollwork торта дизајн стојат.Одлична за употреба во продавници, свадби и роденден партии, овој приказ застане е одличен начин да послужи колачи, cupcakes и други вкусни печива.Нејзините torched дрво заврши и метал естетски е одличен додаток на селски и земјата-тематските decors.Секаде каде што е прикажано, вашиот десерти и мезиња секогаш ќе остане во центарот на вниманието.

Особините

Купувачите избираат и