.

.

лозје вина Мажите Кратки Ракави Облека Обоена Slub Гроздобер Кит Џеб T-Shirt

лозје вина Мажите Кратки Ракави Облека Обоена Slub Гроздобер Кит Џеб T-Shirt

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мека изми трајни памук.Облека-обоена за удобност.Само ракави и полите.Кит лого на градите џеб и назад.Добар т-маица е најпознатите разноврсна парче на облека за еден човек може да го поседувате.Тоа е причината зошто ние се направи најдобро.Направени од луди-мека, облека-обоена slub памук, оваа верзија на нашата Кит Џеб Tee ќе се чувствувате како да сте биле тоа носи со години.

Особините

Купувачите избираат и