.

.

xiwxi Магнетни Случај Наменета за iPhone 12 Про Max Случај,Изградена во Магнети Компатибилен со MagSafe Магнетни Држачи за Безжично Полнење, Течни Силиконски Гел Полно Тело за

xiwxi Магнетни Случај Наменета за iPhone 12 Про Max Случај,Изградена во Магнети Компатибилен со MagSafe Магнетни Држачи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилен】 Течни силикони случај САМО компатибилни со i Phone 12 Про Max 2020 објавени. 【Поддршка за Безжично Полнење】Вграден Магнетен прстен компатибилен со редовни безжичен полнач компатибилен со magsafe полначот(компатибилен со xiwxi Магнетни безжичен полнач). 【Исклучителен Дизајн】Овој едноставен и елегантен случај карактеристики префинет дизајн, совршено се вклопува во вашиот нов телефон со прецизна cutouts за сите копчиња и пристаништа. 【Камера и Екран Заштита】На поставените случај агли на камерата и на екранот за да може ефективно да се обезбеди дневно заштита од удари и тешко хитови на грбот и страните на Телефонот. 【Хуманизирано Дизајн】Квалитет на течни силикони, мазна, мека Анти отпечаток,отпорен на гребење на ефикасноста и намалувањето заштита.

Особините

Купувачите избираат и