.

.

Храната Треба да Вкус Добро, Tortilla Чипови, Guacamole, Глутен Слободен Чипови, 5.5 оз (Пакување од 12)

Храната Треба да Вкус Добро, Tortilla Чипови, Guacamole, Глутен Слободен Чипови, 5.5 оз (Пакување од 12)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСТИНСКИ СОСТОЈКИ : Печени во cilantro, авокадо, serrano, и црвени пиперки со еден допир на морска сол.ГЛУТЕН БЕСПЛАТНА УЖИНКА : Уверение од пченица-бесплатно, вегетаријанци, кошер, не-ГМО (Не се направени со генетски модифицирани состојки); не Содржи вештачки вкусови и конзерванси.ЗДРАВО ЧИПОВИ : Холестерол слободни, не содржи MSG, и 20 грама од цели зрна по порција (најмалку 48 грама препорачува дневно).СИТЕ ПРИРОДНИ ЧИПОВИ : Вкусни сами или со вашите омилени фудбалскиот или queso натопи.КУТИЈА СОДРЖИ : 12 вреќи guacamole чипови; Совршен чипови за здраво snacking.Направени со cilantro вистински авокадо, и зачинета Serrano пиперки за крцкава се на празнична Мексиканската натопи.

Особините

Купувачите избираат и