.

.

Honeywell 7506N95 Пред-Филтрирање, N95, PK10

Honeywell 7506N95 Пред-Филтрирање, N95, PK10

DEN 451.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЛИЧНА ЗАШТИТА. 7506 N95 Модел Код : АА - Цената е за 1 ТОРБА, 10 EA/ТОРБА (дел# 7506 N95) Модел Код Модел Опис AAFiltration Одделение : N95, Количина : 10 по пак, Отпор : Не-Масло Particulates ABFiltration Одделение : P100, Количина : 72 пар парче кутија, Отпор : Сите particulates.

Особините

Купувачите избираат и