.

.

adidas Класичен 3S III Ранец Зелена Боја/Бела Една Големина

adidas Класичен 3S III Ранец Зелена Боја/Бела Една Големина

DEN 1007.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Без оглед на игра, го зграби вашиот степен на пренос и да се обучуваат за да победи со adidas® Класичен 3 S III Ранец.Лесни торба во трајно вткаена fabric.Zip затворање.Главната преграда може да се приспособат на многу опрема.Пред zip џеб со бренд печ.Иконскиот 3-Ленти во секоја страна.100% полиестер.Увезени.Мерења : Лаптоп Оддел : 20 во Дното Ширина : 11 1⁄2 во Длабочина : 5 1⁄2 во Висина : 19 1⁄2 во Рака Должина : 35 во Рака се Откажат : 14 во Тежина : 1 lb 1 мл.

Особините

Купувачите избираат и