.

.

Huijukon Molle Тактички Телефон Торбичка Голем паметен Телефон Торбичка Појас Holster за iPhone 11, iPhon11 Про, iPhone 11 Про Max, Glaxay S10, Галакси S10 Плус, Забелешка 10 (Каки)

Huijukon Molle Тактички Телефон Торбичка Голем паметен Телефон Торбичка Појас Holster за iPhone 11, iPhon11 Про, iPhone

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Специјално дизајниран за i Phone 11, 11 Про, Про 11 Max, i Phone XS Max, XS, X, XR, 8 Plus, 7 Plus, 6 Plus, 6 SPlus, Google Пиксели, Samsung Галакси S10, Забелешка 10, LG Stylo Г-7, Мото X+, Black Berry, Sony Xperia, HTC, Nexus, Nokia Lumia Huawei телефони и други големиот екран паметни телефони, ова е одличен торбичка за во движење со вашиот телефон.Цврстата конструкција : водоотпорен 1000 D Најлон + Поместена внатрешни работи; Здрав крои : Исклучителна Занает, за долгорочна Употреба.Голема димензија : 6.5 х 3.7 x 0.98 инчен / 16.5 x 9.5 x 2.5 CM(L x W x T ), тоа може да го држете вашиот телефон со otterbox или преживеан случај, Прилагодлива висина; Д-прстен на врвот, го прави лесно да се закачи на други торба/ранец, патување удобен.Еластична страни за дизајн, лесно да се прилагоди на различни големина, лепенка затворање : пристап до вашиот телефон лесно и брзо, и големи покрие размавта нуди целосна покриеност на вашиот мобилен телефон и безбедност за да се заштитат вашиот паметен телефон.Кука & Циклус на предниот дел за додавање на сопствени велкро лепенка, совршен за надворешна активност љубовници, Тоа може да биде прикачена на вашиот MOLLE вест, појас, торба, и други тактички gear со две snap копчиња за двојно безбедност.Клучни Карактеристики : Солиден 1000 D вода-доказ најлон, трајни производи за долго време се користи.Огромен Капацитет : Специјално дизајниран за i Phone 11, 11 Про, Про 11 Max i Phone X i Phone 8 Плус, Галакси S10 S10 Плус Забелешка 10 Galaxy Note 8 Галакси S8 S8 Плус Забелешка 4 Забелешка 5, 5.5" i Phone 6 Плус i Phone 6 S плус i Phone 7 Плус, HTC U11 Мото X, LG V30 Nexus 6 Nexus 6p Мото G5 Плус и други големиот екран smartphones Soft Внатрешниот : Подобра заштита и ќе не нула вашиот телефон Велкро Затворање : Кука и јамка се Свитка надолу Размавта Затворање за лесно access Nylon циклус на крајот : Ви дава пристап до вашиот телефон лесно и quickly D-прстен Тока на врвот, го прави лесно да се закачи на други торба/ранец, патување convenient Hook-и-јамка за прицврстување на наушник и еластична страни за дизајн, лесно да се прилагоди на различни size Can биде спроведен со други Molle webbings, ранец, елеци, виси хоризонтално или вертикално на вашиот појас како нормално.со два snap копчиња за двојно безбедност.Идеален за пешачење, кампување, лов, пукање, возење велосипед, трчање, џогирање, или какви било други активности на отворено Пакетот Вклучува : 1 x Huijukon Големи Molle Телефон Торбичка.

Особините

Купувачите избираат и