.

.

Acestar 20mm Мека Најлон Види Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Бенд 44mm/40mm, Галакси Watch 4 Класичен Бенд 46mm/42mm, Види 3 41mm Бенд

Acestar 20mm Мека Најлон Види Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Бенд 44mm/40mm, Галакси Watch 4 Класичен Бенд

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

20mm бендови компатибилен за Samsung Галакси Watch 4 Бенд 44mm/40mm, Галакси Watch 4 Класичен Бенд 46mm/42mm, Галакси Watch 3 41mm.Висок Квалитет : Направен од премиум материјалот со умерена мекост и парична казна занает работа.Soft & флексибилни, кожата - friendly & трајни.Дише компатибилен со Галакси се Види 4 најлон бендови овозможува повеќе протокот на воздух и да им помага да се задржи вашата рака кул и удобно.Лесно & Брзо Прилагодување : Одговара за 6.29" -8.46" зглоб.Едноставно се движат затворање да се прилагоди на точната големина на вашиот зглоб.Бесплатни големина како за жените и мажите во повеќето случаи.НЕ тока Треба : Автоматски да се држи и да го заклучите вашиот најлон ткаенина бенд компатибилен со Галакси се Види 4. Безбеден вашиот smartwatch во секојдневниот живот/за време на вежбање.НАПОМЕНА : Ние обезбеди 100% наплата ако не сте задоволни со производи ќе се примени во рок од 30 дена.Ние ќе ви помогне ако имате било какви проблеми.Компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Бенд.

Особините

Купувачите избираат и