.

.

Aoshima 1/24 Скала Патрола Автомобил Decal Поставите 2020 Година (Источна Јапонија) - Пластични Модел За Градење Комплет # 58510

Aoshima 1/24 Скала Патрола Автомобил Decal Поставите 2020 Година (Источна Јапонија) - Пластични Модел За Градење Комплет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Висок квалитет decals вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.Овој објект бродови за нас директно од Јапонија, што значи сите пакување, промотивни материјали и брошури може да биде во Јапонски само.Збир на убаво печатени, високо-квалитетни 1/24 скала 2020 Исток Јапонија полициски автомобил waterslide decal поставени од страна на Aoshima.

Особините

Купувачите избираат и