.

.

YQYMX Керамички Леќата Тегла Зачин Кутија со Капак Поставите Лажица Складирање Фах 3 Мрежа Леќата Тегла (Розева)-Сина

YQYMX Керамички Леќата Тегла Зачин Кутија со Капак Поставите Лажица Складирање Фах 3 Мрежа Леќата Тегла (Розева)-Сина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿На леќата тенџере се направени од керамички материјал.По висока температура отпуштање, на површината на производот е помеко и лесно да се чисти. ✿Секоја тегла е опремен со кој се одвојува капак и лажица, и е опремен со лента што е лесно да се движите и да ја поправите да ви помогне да ги организирате и да ги красат вашата кујна или кафуле. ✿Продавница разни зачини, како и сол, бибер, шеќер, масти, скроб, пет-зачин во прав, итн.Заеднички зачини може да се додаде да се направи готвење повеќе погодно. ✿Природен изглед на керамика капак и фах се совршено интегрирани со боја на теглата.Оваа комбинација ќе одговара на било какви декорација. ✿Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Продавница разни зачини, како и сол, бибер, шеќер, масти, скроб, пет-зачин во прав, итн.Заеднички зачини може да се додаде да се направи готвење повеќе convenient Material : Ceramic Size : 32.2*11.8*10.5 cm Package вклучува : Леќата тегла*1 (со лажица)Зачин тегли се задржи вашата кујна среди и ќе потрае малку простор.Овие празни лименки ви овозможи да се избере слободно и прават повеќе работи што се користи често.Коментар : 1. Поради различни монитори и применувањето на условите, може да постојат некои разлики помеѓу актуелната производ и на слика.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.ви благодариме.

Особините

Купувачите избираат и