.

.

DcZeRong на 18-ти Роденден Принцезата Tiaras Круни 18 Роденден Девојки Тиара Кристал Круна Сребрена

DcZeRong на 18-ти Роденден Принцезата Tiaras Круни 18 Роденден Девојки Тиара Кристал Круна Сребрена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Погоден за Сите Големина со Пластични Чешел на секоја страна, Метал дел е од Бакар.Висина Околу 2-2/5 инчи, Тежина Околу 0.09 фунти, Подарок Кутија Спакувани Добро.Слатки Девојки на 18-ти Роденден Принцезата Tiaras и Коронки направени со Висок Квалитет Кристално и Кристал.Висок Квалитет Сребро Позлата Tiaras и Коронки за Принцезата Девојки на 18-ти Роденден.Направете Вашиот член на кралското семејство За Принцезата на 18-ти Роденден.Личност Дизајн за Принцезата Девојки на 18-ти Роденден.Висок Квалитет Сребро Позлата.Сите камења се со Висок Квалитет Кристално и Кристал.Метални делови е Бакар.Пластични Чешел на секоја страна која може да се Прилагодува и Dismountable Погоден за Сите Големина.Висина Околу 2-2/5 инчи.Тежина Околу 0.09 фунти.Се одликува и со Подарок Кутија.

Особините

Купувачите избираат и