.

.

Расклопна Пластични Големи Виткање Pop-Up Перење Кошница Простор за Заштеда на енергија за Складирање Сад Организаторот за Деца Играчки или Колеџ Dorm Соби - Декоратив?

Расклопна Пластични Големи Виткање Pop-Up Перење Кошница Простор за Заштеда на енергија за Складирање Сад Организаторот

DEN 2143.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПЕРЕЊЕ КОШНИЦА со ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ - Тешки домаќинство перење забавува мерки 25 x 18 инчи да се обезбеди 40 литри доволно и сигурен простор за складирање и за носење на облека и сите најважен.Неговата големина се паѓа од 10.5 инчен висина до 3 инчен висина, и станува се прошири повторно во својата погодност.ИЗДРЖЛИВИ СКЛАДИРАЊЕ со РАЧКА - Направени од цврсти пластични кој обезбедува стабилна рамнотежа, додека одржување на валканите алишта надвор од очите.Со nonslip силикони вршење на рачки кои им овозможуваат удобен зафат и се направи лесно пренослив за патување од соба до соба.МУЛТИ-ЦЕЛ КВАЛИТЕТ СКЛАДИРАЊЕ БИН - Ова нема дупки, без мрежа, флексибилни кошница носи не само перење оптоварување на облека, но неговиот уникатен, модерен дизајн, исто така ви овозможува да го користите како складирање сад за обувки и играчки во плакари, бања за впива домашни миленици или кукли, и пијалок кулер превозникот за газирани пијалаци и пиво.ДИЗАЈНИРАН со ЗАБАВА БОИ - се Нудат во шарени опции, сива, црвена или сина со две-тон дизајн, оваа облека бин го прави забавно и лесно да се меша и натпревар во вашите лични дома декорирање стил, како и во секоја училница или канцеларија како книги или опрема за складирање.СВИТЛИВА и ПРОСТОР за ЗАШТЕДА - Оваа вешта pop-up носи кошница со добро обликувани рачки е погодна за чување во секоја кујна, плакар, underbed или помеѓу миење и фен.Со својата компактна големина, овие кутии за работа како попречува и перење кошеви, и се совршени за домови или простори каде се ограничени.Одлична вест за вас; ужасна вест за било чорапи или облека кои како да се кријат под вашиот кревет, или во случајни места или паралелни универзуми.Ги исполнуваат Vremi Sock Чудовиште Перење Кошница!Тоа е голем, расклопна, тешко да ги уништи, и совршен додаток за вашето семејство да помогне да се направи перење ден дека многу повеќе погодно.Најдобро одговара за средни до големи големи товари на перење, а потоа го скрши надолу во рамна структура за лесно складирање откако процесот не е комплетен.Како простор за заштеда на енергија како што е функционална, тоа е совршен за кујна складирање или пластовидно предмети, RV употреба, кампување, колеџ домови, или каде просторот е ограничен.Тоа е одлично да се организира секоја соба во вашиот дом или да се задржи во багажникот на вашата автомобили за секојдневна шопинг патувања—транспорт предмети, како и намирници или homegoods, за лесно во и надвор чување од едно место до друго.Тоа се направени од издржлив, BPA-free, добро обликувани пластични со ергономски силиконска гума се справува со дозволувањето да послужи како складирање бин или када за чевли, контејнери, дете играчки, или други објекти и прави преносливост супер лесен за on-the-go активности.Нема собрание потребни за обоени, складирање бин—само отворете ја, стави да се користи, и колапс кога просторот е потребно.Тоа е лесен, организациски решение на системот за чување на било која книга или играчка, се мијат оптоварување, или екстра домаќинството да се елиминираат непотребните нередот.Ова уривање кошница останува надвор од очите во кабинети или скриени места се додека не сте подготвени да го користите!.

Особините

Купувачите избираат и