.

.

hengpai Смешни се Соочуваат Децата Симпатична Виси Перење Забавува Торба Валкана Облека Торба Кошница Ткаенина Измијте Торба со Вратата Куки Ѕид

hengpai Смешни се Соочуваат Децата Симпатична Виси Перење Забавува Торба Валкана Облека Торба Кошница Ткаенина Измијте

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем Капацитет : 20x29.5inch.Доволно за вчитување на сите облеки на целото семејство, и тоа е исто така погоден за складирање на било каков вид на облека, слободен крпи, шалови, капи, bedclothes и други дребулии..Тоа е корисно во насекаде, па дури и како бебе перење попречува.Тоа е високо препорачуваме за семејства и колеџ домови кои треба да се спаси повеќе простор.Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на Оксфорд Ткаенина, шиење засилување линија и hemming третман на суспензија, лесни, дише, еколошки, не-загадувачките и отпорни на абење, што е повеќе издржливи ќе им овозможи на ова перење забавува торба да се одржи вашите алишта безбедно.Структура : голем круг отворање на врвот на перење кошница торба за лесно складирање, Задната страна патент дното прави полесно и побрзо да се исклучи сите перење.И ние се користи совршен патент, тоа е многу мазна и ЌЕ НЕ zip на облека внатре.Лесен за Инсталација : На перење куките се многу лесно да се инсталира.Постојат 2 нерѓосувачки челик куки за да го инсталирате на врата или плакар, и 2 ПВЦ леплива кука може да се sticked на вратата, ѕид, плакар, бања, спална соба или секаде каде што сакате.(Да се зголеми цврстина, ве молиме да се држиме леплива кука на ѕидот за 24 часа пред виси објекти.).Уникатен Дизајн : вратата виси перење забавува со тренди боја и стилски модел додадете визуелен интерес за некоја досадна во соба, добра декорација за било погодни места како што се плакарот, бања, спална соба, детска соба, колеџ студентите соба и помошни простории.Спецификации: ●Материјал : Висок квалитет на Оксфорд ткаенина. ●Големина : 20x29.5inch / 50.8x75 CM. ●Пакет се вклучени : 1pc : 1 x вратата виси перење забавува + 2 x нерѓосувачки челик куки + 2 x ПВЦ леплива куки 2 парчиња : 2 x вратата виси перење забавува + 4 x нерѓосувачки челик куки + 4 x ПВЦ леплива куки Карактеристики : торба за перење може да бидат обесени на секоја врата во вашиот дом или во странство, додека патуваат 2 попречува за многу повеќе опции да се одржи или поделете ја вашата перење Ексклузивни различни бои за да изберете од да одговара на вашиот декор или расположение, па дури и вашиот стил Голема Мерења 20x29.5inch е голема големина за да ги собере речиси насекаде Висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал е доволно издржливи за да се справи со нешто што предизвик со ТОПЛИ СОВЕТИ 1. Леплива куки работа на мазни површини само.Па ве молиме да не ги користите на било која површина. 2. За да се зголеми цврстина, ве молиме да се држиме леплива кука на ѕидот за 24 часа пред виси предмети. 3. Пред да користите железна кука, ве молиме да се измери големината на вратата споеви.Нашите куки се погодни за вратата на 1.6-1.89 инчен во ширина.Ако вратата ширина големина не дозволува употреба на железни куки, можете да користите леплива куки.Простор за заштеда на енергија Виси Забавува Торба ќе ви помогне да добие простор и комфор во вашиот дом!Нема повеќе валкана облека, кошули, панталони, чорапи или целиот простор.Заштеда на време да се соберат валкана облека и повеќе простор за место нив.Што виси забавува вреќи ќе им помогне на вашите деца да ги среди своите валкани алишта, да зачувате простор за семејства и колеџ домови, и продавница работи кога сте на патување.

Особините

Купувачите избираат и