.

.

SHENYI Лабораториски Материјали 10Pcs 150ml Стакло Beaker во слаба Форма за Хемија Лабораторија Скала Лабораторија за Мерење на Задебелена Образование Канцелариски Материј?

SHENYI Лабораториски Материјали 10Pcs 150ml Стакло Beaker во слаба Форма за Хемија Лабораторија Скала Лабораторија за Мерење

DEN 1245.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории. 1.Дампинг завиткан усна : погодно за фрлаат на течност во beaker. 2.Јасно скала : јасно видлива. 3.Круг на купот на дното : купот на дното е тркалезна и широк, можат да бидат ставени непречено, исклучително. 4.Материјал : Borosilicate Стакло.Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!10pcs Beaker во слаба форма,Капацитет 150ml,Надворешниот дијаметар=60mm,Висина=79mm,Лабораториски beaker Material : Borosilicate Glass Color : clear1. Сите Стакло Дестилација лактот се Направени од дебели одделение лабораторија Borosilicate 3.3 Стакло, со Дебел Ѕид Дизајн, Издржлива и Reusable2. Јасност, Набитост, Отпорност на Топлина и Термички Шок Отпор, Е Добра Лабораториска, Образование и Канцелариски Материјали, Обновливи Карактеристики Се Особено Погодни за Употреба во Училиштата и Другите Научни Истражувања Occasions3. погоден за научни истражувања, колеџи и универзитети, нафта, хемиската индустрија, фармацевтската индустрија, како и од медицински и здравјето, основните и средните училишта, итн.[Гаранција] Ако Примите Штета, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.

Особините

Купувачите избираат и