.

.

МИКРО 100 Една Точка Алатка Малку, AL, Карбид, Цинк, Левата Рака, месо тело Ширина 1/4 (Пакет од 5)

МИКРО 100 Една Точка Алатка Малку, AL, Карбид, Цинк, Левата Рака, месо тело Ширина 1/4 (Пакет од 5)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Содржина : Една Точка Алатка Малку.Алатка Малку Стил Код : AL.Месо Тело Ширина : 1/4".Месо Тело Висина : 1/4".Сечење Агол : 8 Степени.Спецификација : Содржина : Една Точка Алатка Bit Tool Малку Стил Код : ALShank Ширина : 1/4"месо тело Висина : 1/4"Сечење Агол : 8 Degrees Tip Материјал : Carbide Finish - Обработка : Zinc Cutting на Ветер : Лево Hand Nose Радиус : 1/64"Сечење Апликација : Вртење и Facing Features : Агол Радиус Профил;Земјата со Страна Гребло за Позитивни Сечење Акција и Подобро Чип Евакуација;Цинк, Обложени месо тело Дава Трајност и Отпорност на Resistance Overall Должина : 2"Совет Дебелина : 1/16"Совет Ширина : 0.238".

Особините

Купувачите избираат и